איך הגענו לשם Groove?

מרעיון למוצר

שאלה מצוינת! אז האמת היא שלקח לנו המון זמן למצוא שם לסטודיו כי היה חשוב לנו שהוא לא יהיה סתמי אלא יבטא עד כמה שניתן את הרוח שלנו, את הייחודיות שלנו ואת הערכים שמנחים אותנו.
עד שבסוף אחד מאתנו העלה לאויר את השם GROOVE (עד היום אגב אנחנו מתווכחים בינינו מי זה היה) וישר ידענו שזה זה.
אז למה GROOVE ומה זה בכלל אומר?
תכל'ס מדובר במושג שהשאלנו מעולם המוזיקה, שמבטא שילוב של קצב ותחושה שיוצר אווירה, כמו שחטיבת הקצב בלהקה מבינה את המוזיקה, מרגישה אותה ומצליחה להעביר אותה לכל מי שמאזין לה כך גם אנחנו כמעצבים מבינים עיצוב, חיים ונושמים אותו ומקוים להעביר את התחושה הזאת הלאה ללקוחות שלנו.
לא מעניין אותנו לעשות מוצרים למגזינים ולמוזיאונים. אותנו מעניין לקיים תקשורת איכותית עם אנשים ולהשפיע עליהם דרך המוצרים שלנו.
GROOVE עבורנו הוא היכולת לזהות את ה'ביט' – הזמן והמרחב הפיזי והסימבולי שבהם אנו פועלים, ולהגיב אליו במדויק – לתת את הדבר הזה שלנו, שהוא מצד אחד חדשני, רענן ומפתיע ומצד שני נעים הרמוני וזורם, ולא פחות חשוב – כזה שמותאם לקצב של הלקוח ול'מנגינה' המועדפת עליו.
מכירים את זה שאתם שומעים שיר חדש ומדליק ויש את התחושה הכמעט מיידית הזאת של חיבור והגוף שלכם ישר נכנס לקצב ואתם מוצאים את עצמכם נסחפים אחרי התחושות שהוא מעורר? אז לשם בדיוק אנחנו רוצים לכוון… לעצב מוצרים שיגרמו לכם ישר להתחבר ולרצות להשתמש, כאלו שעושים חשק ומצליחים לרגש. מוצרים עם GROOVE.

עוד מאמרים

וונגה

התחלנו תהליך עיצובי עם נגריית וונגה, עיצוב עמדת עבודה למטבח, תוך כדיי מחשבות וסקיצות הכיוון גובש לעמדת עבודה לילד…

קרא עוד