פיתוח מוצר

יש לכם רעיון?

מגיעים אלינו יזמים עם רעיונות של פיתוח מוצרים ואנחנו הופכים את הרעיון למוצר ממשי כזה שאפשר לחוש, לראות, למוצר שממש עובד. שלבי פיתוח מוצרים ועיצובם מתחיל בפגישה הראשונה בה אנחנו והיזם או החברה נחשפים למוצר, לרעיון, מבינים מה הפונקציות שאמור למלא, מי אמור להשתמש בו, איפה המוצר אמור “לשבת” באיזה סביבה, אנחנו מבינים באם יש מגבלות טכניות הנדסיות וחושבים באופן פתוח על רעיונות, מתחילים לגלגל כיוונים במחשבה בדמיון, איך אמור להראות, מאיזה חומרים, צבעוניות, מה אנחנו רוצים שישדר, למי המוצר יגרום הנראה, איך יראה בחללים שונים.

השראה חברים השראה

עיצוב מוצרים – השלב השני זה השלב בו אנחנו פותחים את הראש והעיניים לרעיונות, הרעיונות הטובים מגיעים ממקומות לא צפויים, וחלק מהתהליך הוא לחפש ולחקור מקורות השראה, דווקא מוצרים שלא קשורים, מעולמות אחרים יכולים לתת רעיונות חדשים, לא מחפשים מוצרים דומים ואיך הם נראים אלא דווקא דברים שונים כדי שיהיה מעניין, כמו ילדי תערובת.

מתחיל לקבל צורה

אז מתחילים להתגבש רעיונות, לצוף, לעלות רעיונות רעננים, איך יראה המוצר, זה השלב בו מתחילים לעצב וליצור הדמיות של המוצר כך שאפשר יהיה לראות את המוצר מזוויות שונות אפשר להציג ליזם ולחברה ולקבל פידבקים, זה שלב בו הרגש מתחיל לעבוד חזק יותר, נכנס טעם אישי, אהבות, וכמובן ההיבט הטכני וההנדסי של המוצר.

במוצרים מסויימים נסתפק בהדמיות ריאליסטיות, עבור מוצרים אחרים נרצה ממש לחוש את המוצר ונעזר בטכנולוגיה המתקדמת של הדפסת תלת מימד או כל טכנולוגיית ייצור אחרת, כך נוכל ליצור  דגם עובד ונוכל להמחיש בצורה הטובה ביותר את המוצר.

יוצאים לדרך

לאחר קבלת הפידבקים התיקונים וההערות מגיע השלב האחרון בו מייצרים את המוצר ייצור מסחרי לצורך כך מתכננים הקבצים כך שיתאימו לייצור בהתאם למוצר. אנחנו מלווים את כל התהליך עד למוצר ארוז ומוכן למכירה ללקוח המשתמש.

התהליך זהה הן למוצרים ליזם הפרטי והן לחברות שמפתחות מוצרים או רכיבים שונים, בשני המקרים אנו מבינים לעומק את הצרכים, מסתכלים תמיד על המשתמש, הסיפור, הנוחות העיצוב הייחודיות וישדר את מה שהלקוח מבקש.

פרויקטים

סדרות קטנות

יש לנו אבטיפוס, יש קבצי עבודה, אנחנו עדיין לא בטוחים מה תהיה תגובת השוק? כמה נצליח למכור בשנה, לכן יש את שלב הסדרות הקטנות.

יש מוצרים שמראש יועדו לייצור בסדרות קטנות, וישנו אם רוצים שלב מקדים לפניי ייצור בסדרות גדולות, אנחנו נותנים מענה לייצור סדרות קטנות, ליווי מלא משלב התכנון הראשוני עד קבלת המוצר, נוכל להפיק את תהליך הייצור ונוכל ללוות מרחוק, הכל לפי דרישת הלקוח ומה מידת האחריות שהלקוח מעוניין שנקח על הפרוייקט.

לאחר סיום פיתוח המוצר והגעה לשלב הייצור, טכנולוגיית הייצור נקבעת מ -2 פרמטרים:

  1. כמות
  2. טכנולוגיית ייצור – חומריות

אלה הפרמטרים העיקריים שקובעים באיזה טכנולוגיה לבחור, אנחנו יודעים לתת מענה לייצור סדרות קטנות וייצור סדרות גדולות, המומחיות שלנו זה הזרקת פלסטיק וליווי מלא של התהליך, אך כמובן נותנים מענה לטכנולוגיות נוספות שילוב טכנלוגיות:

כרסום, משיכות וואקום, כיפוף מתכת וכמובן הזרקת פלסטיק.

הלקוח יבחר האם רוצה ליווי מלא שלנו על התהליך או מעוניין לקבל ליווי חלקי בלבד בלבד, האם אנחנו מפיקים את הייצור או מעוניין לקבל אבטיפוס וקבצים ודואג לייצור באופו עצמאי, אנחנו נתן מענה בהתאם לדרישות הלקוח היכולות שלו וההבנה שמה שעומד לנגד עינינו זה איכות המוצר, הרצון להצליח יחד והתשוקה שלנו לעיצוב.

ייצור אבטיפוס

אז חשבנו על רעיון, יש לנו סקיצות, הדמיות לתפארת אבל הכל במחשב, איך זה ירגיש שנחזיק את הידית, האם יהיה ניתן להרכיב את כל החלקים, לכן לא נכנסים לייצור לפני שמכינים אב טיפוס (או אבטיפוס) בקנה מידה 1:1 בוא נבדוק פרופורציה, הרכבה, ארגונומיה, נוחות, בחירה צבעונית וכל דבר שיעזור לנו בהבנה ובתחושה של המוצר ובעתיד בייצור נכון של המוצר.

יש המון טכנולוגיות לייצור של אבטיפוס:

  • כרסום C.N.C
  • הדפסת תלת מימד
  • משיכות וואקום
  • שילוב טכנולוגיות

אנחנו משתמשים בטכנולוגיה המתאימה ביותר בהתאם לצרכי ודרישות המוצר תוך כדיי הסתכלות על הצד התמחירי שיהיה הוגן ונכון בהתאם לדרישות הלקוח.